MİCROSOFT DYNAMİC NAV

Microsoft Dynamics NAV, Microsoft'un Microsoft Dynamics ürün ailesine bağlı bir yazılımıdır. Türkiye'de her ne kadar küçük ve orta ölçekli işletmeler için konumlandırılmış olsa da, orta ve büyük işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilecekleri bir kurumsal kaynak planlama yazılımıdır.

Microsoft Dynamics NAV'nin öne çıkan özelliklerinde birisi, açık kaynak kodlu ve kolay uygulama geliştirilebilir olmasıdır. Diğer ERP yazılımlarına oranla daha kısa sürede uygulalanabilir olması sebebi ile de tercih edilen bir ERP yazılımıdır.

Microsoft Dynamics NAV ERP yazılımı, tüm süreçlerinizin verilerini eş zamanlı olarak size sunar. Bu sayede, kararlarınızı ve aksiyonlarınızı tam zamanında en doğru şekilde alırsınız.

 


 

İstediğiniz Yerden Bağlanın 

- Masaüstü Uygulaması Masaüstü uygulaması ile bildiğiniz yöntemle sistemi kullanabilirsiniz.

- Web İstemcisi Web istemcisi ile, herhangi bir kısıtlama olmadan Dynamics NAV’i Internet Explorer üzerinden erişebilirsiniz. Bu sayede, uzak kullanıcılarınız veya müşteri/tedarikçileriniz sisteme erişebilir durumdadır..

- Tablet Uygulaması Android, IOS ve Windows Phone üzerinde çalışabilen Tablet istemcisi ile uzak çalışanlarınız her zaman kısıtlama olmadan sisteme erişir ve verimi en yüksek seviyede tutabilirsiniz.