HAKKIMIZDA

Serim Yönetim Sistemleri Yazılım Teknolojileri 2012 yılında kurumları ihtiyacı olan CRM, ERP uyarlama ve WEB tabanlı yazılım teknolojileri geliştirme hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerde başarılı projelere imza atmıştır. 2014 yılından itibaren kendi ARGE sini yapmak ve yazılımlarını geliştirme amacıyla Ulutek Teknopark'a taşınmıştır.

Dinamik ve tecrübeli ekibi ile Dynamics CRM tabanlı E-Bilet projesi ile Deniz ve Hava Ulaşımına yönelik başarılı projelere imza atmıştır. Sinema, Tiyatro, Sergi Salonu ve Bilim Merkezleri gibi online biletleme yapan kurumların ihtiyacı olan CRM ve Biletleme Yönetimini tek merkezde toplamak suretiyle önemli bir ihtiyaca çözüm getirmiştir. Dynamics CRM tabanlı Sivil Toplum CRM,  E-Rentacar, E-Randevu, E-Klinik, e-Anket, E-Talep, CMS ve E-Ticaret gibi Web tabanlı yazılımlar konusunda uzmanlaşarak kendi çözümlerini geliştirmiştir.

Hedefimiz Ulusal ve Uluslarası alanda müşterilerimize değer katan, müşterimiz ve çalışanlarımızın yüzünü güldüren lider yazılım ve hizmet şirketi olmaktır.
Faaliyet Alanları: Deniz-Havacılık-Kara toplu taşıma, e-bilet, sivil toplum, gıda, otomotiv, Belediye.

Ürün ve Hizmetler

- CRM
- E-Bilet
- E-Randevu
- E-Klinik
- E-Anket
- E-RentACar
- NFC-Eco-Sistemi
- Mobil Bilet
- E-Ticaret
- CMS
- Sadkat Kart
- Kiosk Çözümleri
- Çağrı Merkezi
- İş Zekası ve Analitik