HAKKIMIZDA

Serim Yazılım Teknolojileri Ltd. kurumların ihtiyacı olan CRM, ERP, Web ve Mobil Tabanlı yazılım teknolojileri geliştirmek amacıyla 2009 yılında kurulmuştur. ARGE ve kendi yazılımlarını geliştirmek için 2014 yılından itibaren Ulutek Teknopark’a taşınmıştır. Kısa sürede satış ve pazarlama ağını genişleterek yurt dışı ofisini hizmete geçirmek suretiyle uluslararası pazarlara açılmıştır.

10 yıla yakın profesyonel yazılım uygulamaları deneyimi ile, her zaman müşterilerinin teknoloji ve başarısını sağlayacak en iyi uygulamaları geliştirmiştir. Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir.

Serim; geliştirdiği Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi ile Deniz, Kara ve Hava Ulaşımına yönelik başarılı projelere imza atmıştır. Toplu taşıma yapan kurumların ihtiyacı olan Müşteri İlişkileri, İşletme Yönetimi ve Satış Kanallarını tek merkezde toplamak suretiyle önemli bir ihtiyaca çözüm getirmiştir.

Hedefimiz; Ulusal ve Uluslararası alanda değer katan, müşterimiz ve çalışanlarımızın yüzünü güldüren lider yazılım ve hizmet şirketi olmaktır.


Ürün ve Çözümler:
 

 ►   Elektirkli Scooter ile Ulaşımda Yeni Bir Çağ
 ►   abfGO Bilet Satış ve Rezervasyon Sistemi (On-Premise & SaaS)
 ►   CODICE